SKCZ

Jak měřit

Oblečení a další produkty Hurtta pro psy jsou navrženy tak, aby psy chránily za každého počasí. Díky patentovanému systému Hurtta, který je založen na měření více než 4000 psů napříč stovkami plemen. Velký nebo malý. Chlupatý nebo naháč. Aktivní nebo gaučák. Hurtta vám pomůže nalézt pohodlné oblečky, postroje i obojky pro vaše chlupaté miláčky. Názorné ukázky měření naleznete na videích níže.

jak merit clovek

Jak změřit pejska, aby mu bundička nebo pláštěnka skvěle padla?

Nejdůležitějším rozměrem pro zjištění velikosti oblečku je délka zad (vždy měřena od kohoutku ke kořeni ocásku), pak také obvod hrudníku a krku.

Jak správně změřit pejska, aby mu perfektně padl postroj?

Aby postroj vašemu chlupáčovi dobře padl a nikde neškrtil je důležité správně změřit obvod hrudníku a krku. Obvod hrudníku změříte za předními tlapkami v jeho nejšiřší části.

Jak správně získat rozměry pro výběr overalu?

Velmi důležitým rozměrem pro správný výber overalu je délka zad a zadních i předních nožek. Pro pejsky s užším nebo širším hrudníkem je nutné vybrat velikost odpovídající správným rozměrům hrudníku, aby je overal neškrtil.

Jak získat míry pejska pro výběr velikosti obojku?

Změřte obvod krku pejska a vyberte správnou velikost. Obvod krku měřte za ušima, pokud se nachází rozměr mezi velikostmi, vždy volte větší variantu, aby pejska obojek neškrtil. Vše naleznete na videu níže.

Jestliže si i přesto nevíte rady s velikostí, napište nám na Facebooku nebo Instagramu.