SKCZ

Vrstvení

Vrstvení: 1+1=3

Oblékání ve vrstvách, neboli krátce vrstvení, je pojem známý zejména mezi lidmi, kteří žijí v chladnějším podnebí nebo kteří tráví hodně času venku. Znají ho i rodiče malých dětí. Je však zvláštní, že většina lidí nepoužívá stejnou logiku u svých psů.

Vrstvením lze se dvěma produkty dosáhnout výhod tří. To je prospěšné nejen pro vašeho chlupatého člena rodiny, ale navíc se tím šetří cenné místo ve skříni. A nekupovat nový kabátek pro každý typ počasí je jednoznačně prospěšnější pro životní prostředí.

Vrstvení, váš další nejlepší přítel

Vrstvení nejlépe funguje tehdy, jsou-li jednotlivé vrstvy navrženy tak, aby se daly nosit společně. Psi samozřejmě potřebují největší ochranu v chladném a vlhkém počasí. A místo toho, abyste museli pořizovat samostatné oblečení do chladného počasí, deštivého léta či do mrazivých dnů, můžete pro všechny typy počasí využít dva chytré výrobky, z nichž každý plní svůj vlastní účel.

Zahřátí v chladném a suchém počasí

Midlayer Warming byla navržena pro vrstvení. Samotná je ideální do suchého a chladného počasí a za chladných podzimních večerů bezsrsté a krátkosrsté psy velmi dobře zahřeje. Psi s hustší srstí mohou tuto bundu využít pro dodatečné zahřátí v mrazivém počasí. Sportovně založeným psům bunda poskytne důležité zahřátí před a po tréninku.

Bunda Midlayer Warming je vybavena důmyslnou fóliovou podšívkou, která tělesné teplo odráží zpět k psovi.Pomáhá také aktivovat krevní oběh psa. Vysoký límec bundy dobře chrání krk a díky pohodlnému střihu se bunda psovi dobře přizpůsobí, aniž by ho omezovala v přirozeném pohybu.

Odolná vrstva, která odolá dešti i horku

Kabátek Hurtta Mudventure Coat poskytuje psům ochranu za každého počasí. Tato pláštěnka bez podšívky je ideální pro nečekané letní deště i pro větrné počasí. Poskytuje také ochranu před pálícím sluncem, aniž by psa ještě více zahřívala, protože její nepromokavý materiál je tenký a lehký.

Každý šev kabátku Mudventure Coat je kompletně podlepený, aby se do něj nedostala voda. Vysoký límec s ochranou proti dešti zabraňuje stékání vody po krku psa. Kabátek lze navíc úhledně sbalit do malého balíčku, takže se skvěle hodí nejen na jednodenní výlety, ale i na delší túry. Ať prší, nebo svítí slunce, kabátek Mudventure Coat vašeho psa ochrání, což znamená, že si budete moci hrát déle.

Navrstvěte oblečení a užijte si zimu naplno

Správné vrstvení poznáte podle toho, že ze dvou oděvů vytvoříte jeden super oděv. Správná kombinace v sobě spojuje to nejlepší z obou oděvů a poskytuje vašemu psovi zvýšenou ochranu proti měnícím se povětrnostním podmínkám, kterou by každý oděv sám o sobě nemohl poskytnout.

Kombinace bundy Midlayer Warming a kabátku Mudventure Coat poskytne vašemu psovi skvělou ochranu před rychle se měnícím podzimním a zimním počasím. První vrstva zajišťuje cenné teplo a druhá svrchní vrstva chrání před větrem a deštěm.

Bezsrstí a krátkosrstí psi jsou často citliví na chladné počasí, takže zahřátí rozhodně ocení. Další hřejivé vrstvy jsou však užitečné i pro psy odolné vůči chladu a s hustší srstí, zejména během nejtužších zimních mrazů. Pohodlná bunda Warming Midlayer Jacket sama o sobě skvěle zahřeje, pod kabátkem Mudventure Coat však vytváří silnější tepelně izolační vzduchovou vrstvu, která psa udrží déle v teple.

Vrstvy nemusí omezovat mobilitu

V zimě je důležité používat pro zahřátí více vrstev oblečení. Psi jsou však velmi aktivní, takže je neméně důležité, aby vrstvy, které mají na sobě, neomezovaly jejich přirozený pohyb. Vrstvy musí být tenké a musí psovi dobře padnout. Bunda Midlayer Warming byla speciálně navržena pro vrstvení s ohledem na ergonomii a mobilitu. Její materiál je pružný a lehký a její voštinová struktura se dokonale přizpůsobuje přirozenému pohybu psa. Díky tomu je ideální na zimu, protože se velikostně hodí jak pod pláštěnky, tak pod zimní bundy a kombinézy.

Dalším důležitým aspektem je snadné používání, které zahrnuje nejen oblékání, ale i to, jak budou vrstvy fungovat s vodítkem nebo postrojem. Řada Midlayer je navržena tak, aby bylo možné postroj snadno nasadit přes oděv. Stejně snadné je nasadit kabátek Mudventure Coat nebo Overal a vodítko k postroji připojit přes speciální otvor v oděvu, který je chráněn vůči povětrnostním vlivům. Díky tomu zůstane postroj suchý i během venkovních aktivit za vlhkého počasí.

S výrobky určenými k vrstvení můžete dosáhnout výhod tří oděvů, i když ve skutečnosti používáte pouze dva. Ať už podzim a zima přinesou jakékoli změny počasí, vy i váš pes budete připraveni. A nejlepší na přípravě na zimu je, že si díky ní se svým psem budete moci hrát venku déle.