SKCZ

  Naše tajemství pro dlouhou životnost a funkčnost produktů

  Naše planeta je jedinečné hřiště, kde si mohou psi a jejich páníčci užít nepřeberné množství zábavy. Produkty značky Hurtta jsou vyrobeny tak, aby přežily náročné a opakované používání. Funkční prodyšné materiály fungují nejlépe, když jsou čisté.

  Pokud udržujete oblíbenou výbavu v dobrém stavu, plní svou funkci lépe a vydrží delší dobu.

   

   

  Vybavení vždy perte v souladu s návodem na údržbu uvedeném na etiketě každého produktu.

  Nevíte si rady s jednotlivými symboly? Nevadí, níže máte malý návod. 

  1. jemné praní v pračce do 30 °C
  2. praní v pračce do 40 °C
  3. jen ruční praní
  4.  

  5. nebělit
  6. nesušit v sušičce
  7. nežehlit
  8. nelze chemicky čistit

   

  Předtím než dáte produkty do pračky, zbavte je chlupů a rozvažte všechny šňůrky. Zapněte přezky a zipy, abyste zabránili poškození ostatních produktů.

  Všechny produkty perte bez aviváže a změkčovadel, ty poškozují prodyšnost a voděodolnost tkanin. Použitím speciálního sáčku na praní ochráníte produkty vhodné pro praní v pračce před zbytečným opotřebením a odíráním.

  Teplo sušičky může poškodit povrch nebo pásky na produktech, proto je vždy sušte volně na prádelní šňůře nebo věšáku. Pomůžete tím životnímu prostředí, díky nižší spotřebě energie.

  Produkty potažené filmem nebo fólií

  Vnitřní fóliová vrstva v produktech Hurtta bude fungovat lépe, pokud je budete prát v ruce nebo ve speciálním sáčku na praní na program jemného praní.

   

  Obojky, postroje a vodítka

  Obojky, postroje a vodítka Hurtta mohou být prány v ruce s malým množstvím jemného pracího prostředku. Nedoporučujeme praní v pračce, protože kovové části mohou poškodit pračku.

   

  Obnova impregnace

  Častým praním, ušpiněním i mechanickým opotřebením se může snížit schopnost voděodolnosti produktů. Jestliže máte pocit, že se snížila funkce impregnační vrstvy oblečku, aplikujte po vyprání a řádném usušení oblečku impregnaci pomocí impregnačního přípravku. Vždy se řiďte pokyny k používání na produktu.